ось воно! :)
вже зовсім скоро стартує курс з англійської
Independent English

Курс буде присвячений самостійному вивченню англійської мови – тож якщо Ви вважаєте, що іноземну можна опанувати, лише довго і систематично проробляючи граматичні вправи – скоріше за все, цей курс не для Вас.

Якщо ж Ви, як і я, вірите у англійську як засіб спілкування, а занурення в культуру як найефективніший спосіб вивчення мови, то Ви потрапили у правильне місце :)

У межах курсу Independent English ми будемо обговорювати і практично опановувати занурення у мовне середовище, не виїжджаючи з власного міста ;)

Ось деякі відгуки учасників курсу:

Хочу поділитися своїми враженнями про те, що сталося зі мною за цей серпень, адже завдяки Оксані я не просто витратила вільний літній час з користю, а відкрила для себе те, що намагалася всіляко приховати за різними “відмовками” – величезне бажання вивчати і удосконалювати власну англійську та завжди знаходити для цього час і можливості.
Не хочу писати багато суцільного тексту щодо занять, лише виділю основні “пункти”, які, сподіваюся,  дозволять отримати висновки про мій власний досвід у группі:
Мотивація.
Не знаю, як, але у Оксани вдалося здійснити те, із чим я дуже давно борюся – вона зробила так, що я кожного дня на протязі довгого часу старанно виконувала завдання і, що головне, отримувала від цього задоволення! Це справді круто, бо дуже часто я кидала на півдорозі те, що розпочинала.. а тут дійшла до кінця курсу і зрозуміла, що хочу ще :) (by the way, продовжую користуватися порадами і завданнями й досі)
Не стандартність.
Якщо для вас з уроками англійської мови асоціюється нуднеее, довгеее повторення правил, безкінечні переклади і мільйон незнайомих слів, які треба вивчити ОБОВ*ЯЗКОВО по програмі.. то можете забути про це з програмою MindTheGap :) Серйозно, була здивана. Але як показала практика і мої власні результати – аж ніяк не необхідно нудитися, коли хочеш вивчити і удосконалити мову. Дякую за те, що відкрили очі! :)
Матеріали.
Немає завдань, не підкріплених потрібними і корисними матеріалами. Немає ЗАНАДТО багато інформації, яку треба “фільтрувати”, щоб щось зрозуміти. Ні. Все як треба. Якщо раптом не достатньо – завжди можна запитати і дізнатися більше. :)
Спілкування.
Завжди була можливість поспілкуватися з людьми, з якими ти займаєшся, побачити результати, що отримують вони та звірити з власними. Мейли від Оксани – також крутий метод сповіщення і спілкування. Знову ж таки, коли щось не зрозуміло – запитай і все ок! Сайт, корисні лінки і статті…. ви все зрозумієте :) + все завжди було на “позитивній ноті”, що сприяло бажанню займатися 
Зручний час.
– початок занять
– продовжуваність занять (достатньо інфомації, проте не занадто багато часу)
 
Ще останній пункт додам, мабуть, проте хочу наголосити на цьому найбільше :)
Якщо ви не зацікавлені, справді не хочете вчити англійську – з цього навряд щось вийде. Коли я була присутня від першого до останнього заняття, мене розпирало бажання дізнатися, що зробити, щоб вільно спілкуватися, як стати кращою в цьому і т.д. 
 
Бажаю успіхів наступним “поколінням” випускників і, звичайно, Оксані!!! 
Дуже-дуже вдячна за отриманий досвід!
Anna

 Трохи поділюсь враженнями від пройденого тритижневого курсу на mindthegap.com. І так: це не індивідуальні заняття, на яких виконують вправи з підручника чи пояснюють граматику:) Нам задали вектор як працювати самостійно. Навіть, якщо ряд порад були для мене знайомі, все одно задоволена від курсу. По-перше, це живе спілкування! Відео з ютубу чи підручник до Вас не заговорять, а тут ми мали можливість поставити будь-яке запитання і отримати кваліфіковану відповідь. Плюс робота в групі, постійний обмін досвідом, враженнями – це круто) По-друге – систематичність та системність занять не давали нам лінуватися чи робити довгі перерви у вивченні мови. Є постійний мотиваційний зовнішній фактор! По-третє, поради “як вчити мову” дійсно цінні. До деяких  з них я дійшла в процесі роботи над мовою лише роки за два, тому хто в пошуках всяких методик – не марнуйте часу, welcome to mindthegap :))
Ну і не менш важливо, що курс проводить дуже мила дівчина, яка надихає власним прикладом та досвідом, і завжди заряджає позитивом, за що я їй дуже вдячна:))

Sofi

Даний курс повністю змінив моє ставлення до системи вивчення англійської та й інших іноземних мов. Я раніше пробувала сама вчити мову, але мені не вистачало системності, мотивації, практики. Способи, якими Ви нас навчали, мені надзвичайно допомогли і я бачу покращення своїх знань. Я стала говорити англійською, стала більше розвиватися, краще бачу свої недоліки та знаю, що  мені є над чим працювати, але найголовніше – я тепер знаю ЯК. Курс мені надзвичайно сподобався, також було надзвичайно приємно, що Ви цікавилися успіхами кожного, підтримували нас, мені було дуже приємно з Вами працювати. Хочу побажати Вам наснаги, натхнення, нових цікавих ідей і багато – багато учнів

Світлана

Це той курс, у якому ніхто не розчарується. Абсолютно кожен: від завзятого скептика до безпомічного початківця знайде в ньому щось корисне. Головне – весь матеріал можна адаптувати для себе, нема жорстких рамок, нав”язаних матеріалів. Ти – людина, ти знаєш, що і для чого тобі потрібно, ти ВЧИШСЯ самостійно ВЧИТИСЯ, а не чекаєш, коли хтось кине  тобі розжовану інформацію до рота. Спочатку це трохи вибиває грунт з-під ніг. Ну як же так: ніякого контролю, все онлайн, можна сказати, що робила домашку, ніхто ж не перевірить..! Але ні!!! Тут і проявляється совість і мотивація. Коли розумієш, що це тобі РЕАЛЬНО потрібно, будеш “пахати” як раб на плантації, а не робити все заради галочки, бо училка сказала, що не поставить хорошу оцінку у атестат. 

Мабуть, найкращі слова, які опишуть цей курс – гнучкий, ненав”язливий і сучасний. Відчувається суто європейський стиль викладання, ніякої “водички”, замилювання очей, роздування іміджу. Все конкретно, лаконічно і ясно. Кожне слово – величезний підтекст, кожна порада – широченне поле для роботи. Поради прості, легко засвоюються, зубрити і писати нічого не потрібно. 

Тому рекомендую всім курс не як тягар, не як черговий камінь на душу, не як ще одне “мушу”, а як “хочу”! От хочу вчити англійську. Хочу розслабитись і вчити. І саме з Оксаною ви навчитесь, як спокій(і тим паче задоволення!) та навчання можна суміщати на практиці.

Betty

Ось і закінчився курс англійської мови і мені б хотілося написати про свої враження.

Одразу скажу без перебільшення: курс просто СУПЕР!!! Чесно кажучи, я й не уявляла, що за такий короткий проміжок часу, використовуючи настільки прості, цікаві та доступні інструменти, можна досягти такого результату!  Перше, що мені сподобалося, так це зручний час проведення уроків і те, що заняття проводяться англійською мовою. З досвіду знаю і ще раз переконалась – це дуже допомагає налаштуватись на потрібний лад. Друге – дійсно цікаві вправи (хоча я б їх назвала скоріше способами вивчення мови), які можна робити у будь-який зручний час і більшість з яких з легкістю вписуються у повсякденне життя і навіть роблять його цікавішим) Але в цілковитому ШОЦІ від самої себе я була, коли наприкінці першого тижня занять я вже спілкувалася з іноземцем і чудово розуміла практично все, що він мені казав і досить вільно відповідала!!!  І це при тому, що на початку занять я оцінювала свій рівень, як «десь між початковим і середнім, та і те майже все забула». І щодо цього теж хочеться зазначити одну класну особливість Вашого курсу: завдяки вірно поєднаним методам виходить одразу вчитися слухати й розуміти, говорити (одразу відпрацьовуючи акцент), читати і писати англійською мовою. Тобто відчуваєш себе так, ніби дійсно знаходишся в англомовному середовищі десь за кордоном, при цьому взагалі не виїжджаючи з рідного міста. І це дуже круто, цікаво і нереально мотивує! І ще, що для мене особисто є дуже важливим, щодо кожної вправи дійсно розумієш нащо вона і яку практичну користь вона дає, і одразу відчуваєш результат.

Olga

 

Якщо хочете першими дізнатись детальну інформацію про курс Independent English – залишайте свої контакти ось тут: