Independent English

Онлайн курс, який допоможе Вам опанувати англійську самостійно і з задоволенням

21 листопада – 13 грудня

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, скоріше за все, у минулому Ви вже намагалися вивчити англійську. Школа, мовні курси, університет, спроби зробити це самостійно… Мене завжди шокувало, що ми витрачаємо роки, десятки років (!) на вивчення однієї іноземної мови – і не справляємось з цією задачею.

Після купи невдалих спроб дуже легко опустити руки і знайти купу зручних відмовок:

 • погана пам’ять
 • нереально вивчити іноземну у дорослому віці
 • немає можливості поїхати до Англії для мовної практики
 • немає грошей на дорогі курси
 • немає часу
 • та й взагалі, немає таланту до вивчення мов

Якщо Ви впізнали в цих думках себе – вітаю, Ви потрапили у правильне місце! :)

Тим часом купа людей в усьому світі якимось магічним чином доходять до надзвичайних результатів у вивченні англійської. Деякі з них – поліглоти – опановують десятки мов, у той час як хтось не може зрушити з мертвої точки в удосконаленні однієї іноземної. Всі ці люди не наділені якимось особливим даром, їхні знання не можна пояснити великим грошима, виключними талантами чи можливостями. насправді все значно прозаїчніше – і простіше :)

Найперше, потрібно відмовитись від тих способів вивчення мови, які вже довели свою абсолютну неефективність. Подивіться самі: якщо декілька років вивчення англійської мови не дали бажаних результатів, то де гарантія, що далі щось зміниться? Я маю на увазі ті типові шкільні методи, від яких, я впевнена, багатьох вже воротить:

 

 • студіювання граматичних правил і теорії
 • безкінечні нудні вправи
 • майже священний страх допустити помилку
 • використання одного і того самого підручника
 • вивчення довжелезних списків слів, непотрібних в реальному житті
 • загальні теми і матеріали на всіх, незалежно від інтересів
 • повна відсутність розмовної практики

Тож у чому полягає той “секрет”, який допомагає людям по всьому світу, як допоміг і мені, вчити мову самостійно, легко і з задоволенням?

Насправді, ніякого секрету немає :) Є лише певні принципи, притримання яких реально дає результат – і я не втомлююсь це повторювати

Мотивація – або натхнення, величезне і усвідомлене бажання – називайте, як Вам зручно. Крім того, мотивація, заснована на “престижності” англійської, зазвичай не працює, потрібно знайти для себе глибші мотиви і причини
Зовнішнє зобов’язання – будь-який стимул, який “зв’язує” Вас і Вашу мету вивчити англійську і не дає кинути все на півшляху
“Правильне” наповнення – сукупність перевірених часом і власним досвідом прийомів, матеріалів та технік, які працюють і в той самий час подобаються саме Вам

Які ж подальші варіанти розвитку подій?

1. Продовжувати працювати у той самий спосіб, що і раніше

Але якщо раніше він не давав результатів, то чому зараз раптом стане ефективним?

2. Спробувати самому пройти увесь шлях спроб і помилок аж до власної формули ефективності

Тут варто тверезо оцінити силу своєї мотивації: чи вистачить її на необмежений період часу, адже ніхто не знає, скільки саме часу у Вас займе пошук тих самих ефективних прийомів і технік

3. Навчитись у когось, хто пройшов той довгий шлях і готовий поділитись напрацюваннями

Вибір цієї людини – дуже індивідуальна справа, але найкраще, якщо крім конкретних порад вона зможе ще і нереально мотивувати Вас на нові звершення :)

Хто я і чому мені можна довіряти?

Мене звати Оксана Прокопченко.
Я – блогер, мандрівник і натхненна британістка.

 • результат IELTS: 7.5/9
 • веду блог про британську культуру і англійську мову – MindTheGap.com.ua
 • постійно проводжу вебінари та курси з англійської мови


Структура курсу Independent English

Курс побудований на поступовому поглибленні знань та навичок з трьох основних видів мовної діяльності: говоріння, слухання, читання. На кожному заняття ми опрацьовуємо один із способів покращення кожної з цих навичок: вправи, найкращі онлайн/офлайн ресурси, найефективніші методи роботи з ними, застереження щодо найпоширеніших помилок. Також торкаємось трьох додаткових тем: вивчення лексики, вимова англійської, письмове мовлення, .

Listening

Vocabulary

Speaking

Pronunciation

Reading

Writing

Тож у чому суть та особливість курсу Independent English?

Курс покликаний навчити Вас вчитися мові самостійно, дати у повному об’ємі та систематично величезну кількість ефективних способів опанування мови, а найголовніше – випрацювати звичку щоденно працювати над англійською – саме це ми і будемо робити протягом 3 тижнів курсу :)

 

На кожному занятті Ви будете отримувати купу корисних посилань, онлайн ресурсів та завдань – але лише дійсно ефективні речі, які працюють. Тож Вам не потрібно буде думати і шукати, що робити, коли і як. Потрібно лише чітко виконувати завдання і вже за три тижні результат Вас неабияк здивує.

Якщо Ви все ще вірите в ефективність вивчення граматичних правил і виконання нудних вправ – то нам з Вами в різні сторони.

На курсі Independent English ми вчимо не теорію про мову, а практику – як навчитися говорити.

Формат курсу

Працюємо 3 тижні, 6 записаних практичних занять по 1 годині
та 3 живі онлайн зустрічі.

 

Доступ до вже записаних практичних занять відкривається два рази на тиждень (зранку в понеділок і четвер). На кожному практичному занятті Ви отримуєте домашнє завдання, яке маєте виконати протягом наступних декількох днів. За пророблену роботу звітуєтесь до відкриття наступного заняття. Без звіту неможливо отримати доступ до наступної зустрічі – тож мотивація працювати буде, ще й яка ;)

Щонеділі – онлайн сесія питань-відповідей за опрацьованим матеріалом, аналіз проробленої Вами роботи. Онлайн зустрічі записуються та поширюються серед учасників. Усе, що Вам потрібно – це комп’ютер, інтернет та бажання отримувати нову інформацію та користуватися нею.


Закрита facebook група

Ви також отримуєте доступ до закритої facebook групи з учасниками курсу. Вона створена для миттєвої інформаційної та моральної підтримки. У будь-який час протягом проходження курсу та навіть після його завершення Ви зможете спілкуватись з іншими учасниками та зі мною і ставити будь-які запитання, що неабияк сприяє робочому процесу та підтриманню мотивації.


Курс доступний для всіх, незалежно від рівня Вашої англійської.

Адже способи удосконалення іноземної мови залишаються тими самими, варіюється складність матеріалів – їх ми будемо підбирати відповідно до Ваших індивідуальних потреб :)

У результаті проходження курсу Ви отримаєте:

усвідомлення власної мотивації до вивчення англійської та її підкріплення

гарантовано – мінімум одна онлайн розмова з носієм мови

i

повний арсенал інструментів для вивчення англійської

глибоке розуміння того, як саме працювати далі та досягати поставлених цілей

відчутне покращення власних знань за три тижні

R

відмова від будь-яких подальших курсів і репетиторів – відтепер Ви зможете вчити англійську самостійно і в рази ефективніше, ніж деінде

Ось деякі відгуки учасників курсу:

Хочу поділитися своїми враженнями про те, що сталося зі мною за цей серпень, адже завдяки Оксані я не просто витратила вільний літній час з користю, а відкрила для себе те, що намагалася всіляко приховати за різними “відмовками” – величезне бажання вивчати і удосконалювати власну англійську та завжди знаходити для цього час і можливості.
Не хочу писати багато суцільного тексту щодо занять, лише виділю основні “пункти”, які, сподіваюся,  дозволять отримати висновки про мій власний досвід у группі:
Мотивація.
Не знаю, як, але у Оксани вдалося здійснити те, із чим я дуже давно борюся – вона зробила так, що я кожного дня на протязі довгого часу старанно виконувала завдання і, що головне, отримувала від цього задоволення! Це справді круто, бо дуже часто я кидала на півдорозі те, що розпочинала.. а тут дійшла до кінця курсу і зрозуміла, що хочу ще :) (by the way, продовжую користуватися порадами і завданнями й досі)
Не стандартність.
Якщо для вас з уроками англійської мови асоціюється нуднеее, довгеее повторення правил, безкінечні переклади і мільйон незнайомих слів, які треба вивчити ОБОВ*ЯЗКОВО по програмі.. то можете забути про це з програмою MindTheGap :) Серйозно, була здивана. Але як показала практика і мої власні результати – аж ніяк не необхідно нудитися, коли хочеш вивчити і удосконалити мову. Дякую за те, що відкрили очі! :)
Матеріали.
Немає завдань, не підкріплених потрібними і корисними матеріалами. Немає ЗАНАДТО багато інформації, яку треба “фільтрувати”, щоб щось зрозуміти. Ні. Все як треба. Якщо раптом не достатньо – завжди можна запитати і дізнатися більше. :)
Спілкування.
Завжди була можливість поспілкуватися з людьми, з якими ти займаєшся, побачити результати, що отримують вони та звірити з власними. Мейли від Оксани – також крутий метод сповіщення і спілкування. Знову ж таки, коли щось не зрозуміло – запитай і все ок! Сайт, корисні лінки і статті…. ви все зрозумієте :) + все завжди було на “позитивній ноті”, що сприяло бажанню займатися
Зручний час.
– початок занять
– продовжуваність занять (достатньо інфомації, проте не занадто багато часу)
Ще останній пункт додам, мабуть, проте хочу наголосити на цьому найбільше :)
Якщо ви не зацікавлені, справді не хочете вчити англійську – з цього навряд щось вийде. Коли я була присутня від першого до останнього заняття, мене розпирало бажання дізнатися, що зробити, щоб вільно спілкуватися, як стати кращою в цьому і т.д.
Бажаю успіхів наступним “поколінням” випускників і, звичайно, Оксані!!!
Дуже-дуже вдячна за отриманий досвід!

Anna

 Трохи поділюсь враженнями від пройденого тритижневого курсу на mindthegap.com. І так: це не індивідуальні заняття, на яких виконують вправи з підручника чи пояснюють граматику:) Нам задали вектор як працювати самостійно. Навіть, якщо ряд порад були для мене знайомі, все одно задоволена від курсу. По-перше, це живе спілкування! Відео з ютубу чи підручник до Вас не заговорять, а тут ми мали можливість поставити будь-яке запитання і отримати кваліфіковану відповідь. Плюс робота в групі, постійний обмін досвідом, враженнями – це круто) По-друге – систематичність та системність занять не давали нам лінуватися чи робити довгі перерви у вивченні мови. Є постійний мотиваційний зовнішній фактор! По-третє, поради “як вчити мову” дійсно цінні. До деяких  з них я дійшла в процесі роботи над мовою лише роки за два, тому хто в пошуках всяких методик – не марнуйте часу, welcome to mindthegap :))
Ну і не менш важливо, що курс проводить дуже мила дівчина, яка надихає власним прикладом та досвідом, і завжди заряджає позитивом, за що я їй дуже вдячна:))

 

Sofi

Даний курс повністю змінив моє ставлення до системи вивчення англійської та й інших іноземних мов. Я раніше пробувала сама вчити мову, але мені не вистачало системності, мотивації, практики. Способи, якими Ви нас навчали, мені надзвичайно допомогли і я бачу покращення своїх знань. Я стала говорити англійською, стала більше розвиватися, краще бачу свої недоліки та знаю, що  мені є над чим працювати, але найголовніше – я тепер знаю ЯК. Курс мені надзвичайно сподобався, також було надзвичайно приємно, що Ви цікавилися успіхами кожного, підтримували нас, мені було дуже приємно з Вами працювати. Хочу побажати Вам наснаги, натхнення, нових цікавих ідей і багато – багато учнів!

 

Світлана

Це той курс, у якому ніхто не розчарується. Абсолютно кожен: від завзятого скептика до безпомічного початківця знайде в ньому щось корисне. Головне – весь матеріал можна адаптувати для себе, нема жорстких рамок, нав”язаних матеріалів. Ти – людина, ти знаєш, що і для чого тобі потрібно, ти ВЧИШСЯ самостійно ВЧИТИСЯ, а не чекаєш, коли хтось кине  тобі розжовану інформацію до рота. Спочатку це трохи вибиває грунт з-під ніг. Ну як же так: ніякого контролю, все онлайн, можна сказати, що робила домашку, ніхто ж не перевірить..! Але ні!!! Тут і проявляється совість і мотивація. Коли розумієш, що це тобі РЕАЛЬНО потрібно, будеш “пахати” як раб на плантації, а не робити все заради галочки, бо училка сказала, що не поставить хорошу оцінку у атестат.

Мабуть, найкращі слова, які опишуть цей курс – гнучкий, ненав”язливий і сучасний. Відчувається суто європейський стиль викладання, ніякої “водички”, замилювання очей, роздування іміджу. Все конкретно, лаконічно і ясно. Кожне слово – величезний підтекст, кожна порада – широченне поле для роботи. Поради прості, легко засвоюються, зубрити і писати нічого не потрібно.

Тому рекомендую всім курс не як тягар, не як черговий камінь на душу, не як ще одне “мушу”, а як “хочу”! От хочу вчити англійську. Хочу розслабитись і вчити. І саме з Оксаною ви навчитесь, як спокій(і тим паче задоволення!) та навчання можна суміщати на практиці.

Betty

Ось і закінчився курс англійської мови і мені б хотілося написати про свої враження.

 

Одразу скажу без перебільшення: курс просто СУПЕР!!! Чесно кажучи, я й не уявляла, що за такий короткий проміжок часу, використовуючи настільки прості, цікаві та доступні інструменти, можна досягти такого результату!  Перше, що мені сподобалося, так це зручний час проведення уроків і те, що заняття проводяться англійською мовою. З досвіду знаю і ще раз переконалась – це дуже допомагає налаштуватись на потрібний лад. Друге – дійсно цікаві вправи (хоча я б їх назвала скоріше способами вивчення мови), які можна робити у будь-який зручний час і більшість з яких з легкістю вписуються у повсякденне життя і навіть роблять його цікавішим) Але в цілковитому ШОЦІ від самої себе я була, коли наприкінці першого тижня занять я вже спілкувалася з іноземцем і чудово розуміла практично все, що він мені казав і досить вільно відповідала!!!  І це при тому, що на початку занять я оцінювала свій рівень, як «десь між початковим і середнім, та і те майже все забула». І щодо цього теж хочеться зазначити одну класну особливість Вашого курсу: завдяки вірно поєднаним методам виходить одразу вчитися слухати й розуміти, говорити (одразу відпрацьовуючи акцент), читати і писати англійською мовою. Тобто відчуваєш себе так, ніби дійсно знаходишся в англомовному середовищі десь за кордоном, при цьому взагалі не виїжджаючи з рідного міста. І це дуже круто, цікаво і нереально мотивує! І ще, що для мене особисто є дуже важливим, щодо кожної вправи дійсно розумієш нащо вона і яку практичну користь вона дає, і одразу відчуваєш результат.

Olga

Більше відгуків – у коментарях внизу сторінки

Скільки коштує участь у курсі

Важко порівнювати курс Independent English з іншими пропозиціями, адже ця програма має далекоглядну мету. Моїм завданням не є лише досягти результату, але і навчити Вас, як продовжувати отримувати цей результат самостійно – з будь-якою іншою мовою.

Але навіть швидкий огляд віртості курсів та послуг репетиторів дає вичерпне розуміння ситуації. Зазвичай вартість одного заняття кваліфікованого викладача у Києві складає близько 100 грн і більше. І це – лише одне заняття з поясненням однієї граматичної теми, така “інвестиція” прив’язує Вас до викладача на довгі місяці і роки – до досягнення результату, якого у найближчому майбутньому чекати не доводиться.

Вартість участі у курсі Independent English – це 3 тижні безперервної роботи з повною відмовою від подальших курсів, які вимагають великі гроші – складає 990 грн.

Я також переконана, що у моїх курсах найголовнішою є якість,
тому кількість учасників курсу обмежена.

Для забезпечення постійної і миттєвої підтримки набір складає усього 15 місць.

Станом на 19 листопада залишилось 8 місць.

100% гарантія повернення коштів.

Я хочу, щоб усі мої клієнти залишалися задоволеними – саме це є пріоритетом моєї діяльності. Тому я даю стовідсоткову гарантію повернення коштів. Якщо на будь-якому етапі курсу Ви скажете, що це Вам не підходить, або не сподобається мій підхід чи будь-що інше, я без проблем поверну Вам усю вартість курсу. Ви нічим не ризикуєте.

Додатково Ви безкоштовно отримуєте:

Комплекс матеріалів для опанування англійської

У dropbox папці, яку Ви отримаєте одразу після реєстрації, містяться усі ті матеріали та онлайн ресурси, які я використовувала для досягнення свого рівня англійської. Звісно ж, в Інтернеті на сьогодні не бракує інформації та ресурсів. Але на те, щоб усіх їх знайти, протестувати та виявити найефективніші, може піти більше часу, ніж на сам навчальний процес.

 

Зокрема, до комплексу матеріалів входять:

 • повний аудіо-курс з британської вимови

 • навчальні відео з вправами

 • подкасти для різних рівнів з вправами

 • база з 20 найефективніших онлайн ресурсів з моїми коментарями

 • список найбільш уживаних слів англійської мови

 • і багато іншого

Що відбудеться після реєстрації та оплати:

 

Після того, як Ви здійсните оплату та надішлете підтвердження на oksana.prokopchenko@gmail.com (у вигляді прінтскріну або фотографії чеку), Ви одразу ж отримаєте листа про успішну реєстрацію та посилання на dropbox папку з комплексом матеріалів, а також лінк на вебінарну кімнату, де відбудеться організаційна онлайн зустріч курсу у суботу.
Також я надам Вам доступ у нашу закриту facebook групу, яку використовуємо для спілкування, а також миттєвої підтримки та відповіді на усі термінові питання.


 

 

Маєте питання щодо курсу або виникли проблеми з оплатою?

Пишіть мені на e-mail і я з радістю допоможу:
oksana.prokopchenko@gmail.com