anglo_logoнещодавно я знайшла на просторах інтернету нереально кльовий ресурс, яким хочу з вами поділитися. тож знайомтеся – Anglophenia – англофільський блог на сайті BBC America. грубо кажучи, сайт для американців, присвячений британській культурі (зокрема, для таких само любителів англійськості, як і я). на самому блозі купа статей, які можна почитати у вільний час. але найбільше мене зацікавила і просто привела у повний захват серія відео, яку вони випускають.

* до речі, акцент ведучої – зовсім не американський, а дуже навіть британський ;)

Siobhan Thompson – нереально приємна жіночка з такою британською вимовою, що аж дух захоплює. не знаю, як у вас, а у мене мимоволі на обличчі з’являється посмішка :) наразі вони випустили 7 випусків відео, з яких ви можете дізнатися про британську кухню, справжнього Шерлока, магічних істот з Англії та багато іншого. утім, моє улюблене – і вже не раз переглянуте – присвячене діалектам Сполученого Королівства.

цікаво, що у британців різниця між місцевими говірками значною мірою проявляється у фонетиці, що не дуже характерно для української мови. тому якщо одразу деякі з них будуть не зовсім ясними – не лякайтесь. просто уявіть мою реакцію, коли я опинилась у скайп-конференції з трьома вихідцями з Йоркширу – були сумніви, чи вони взагалі англійською зі мною розмовляють :) але з часом і практикою усе приходить, і навіть розуміння діалектів. єдиний вихід – слухати. багато, систематично і з задоволенням ;)

поділіться, як вам британські регіональні діалекти? мою любов до йоркширської вимови ви вже знаєте :)